EKO-Szkoły

Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" w Białogardzie I Liceum Ogólnokształcące

V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

Zespół Szkół Technicznych w Kole

Zespół Szkół Ekonomiczno - Handlowych im.Komisji Edukacji Narodowej w Żninie

Powiatowy Zespół Szkół w Kłaninie

Zespół Szkół Technicznych

Zespół Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J. Korczaka

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 we Wrześni

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie

Powiatowy Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Kłaninie

Zespół Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy

1Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Konarskiego w Rzeszowie

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu

II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Bielsku-Białej

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga

I Liceum Ogólnokształcące im Oskara Kolberga

Zespół Szkół Nr 2 im.Noblistów Polskich

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 r.

Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryzu Smolanym

Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu

Zespół szkół technicznych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego

I Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Miliczu

Zespół Szkół Technicznych w Kcyni

V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej

Zespół Szkół w Czudcu

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi

1 liceum ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Zespół Szkół Technicznych

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze

Zespół Szkół Technicznych w Kcyni

Zespół Szkół Technicznych w Kcyni

Zespół Szkół Technicznych w Kcyni

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum

Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp.

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu

Centrum Nauk Technicznych

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica

Zespół Szkół im. Macieja Rataja

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica w Jeleniej Górze

Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka

Powiatowy Zespół Szkół w Redzie

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku

I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica

Zespół Szkół Ponadpodstawowych wDrobinie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju

Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. M. Reja w Myślenicach

Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu

Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza

Specjalna Szkoła Branżowa 1 Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Wąsoszu

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH im.BRACI KOSTANECKICH w ZAGÓROWIE

Zespół Szkłół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach

Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe - Technikum nr 17

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim

Zespol Szkol im.Wladyslawa Tatarkiewicza w Radoryzu Smolanym

Zespół Licealno-Sportowy im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim

Liceum Ogólnokształcące nr I im.Tadeusza Kościuszki

Zespół Szkół Specjalnych im.M.Grzegorzewskiej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr.2 w Zawierciu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie im. Józefa Wybickiego

Zespół Szkół Specjalnych

Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

Zespól Szkól Centrum Ksztalcenia Rolniczego w Sypniewie

Zespół Szkół nr 4 w Szczecinie

Zespół Szkół Technicznych

Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Zespół Szkół w Brusach

Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze

Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Katolickie Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła II

Technikum Energetyczno-Transportowe w Zespole Szkół nr 4 im. Armii Krajowej

Zespół Szkół

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej

Szkola przydposabiajaca do pracy

Po wysłaniu pracy konkursowej otrzymasz również certyfikat wzięcia udziału.
Dziękujemy, że działacie dla natury i jesteście EKO!

Patronat honorowy:

Patronat:

Patronat medialny:

Organizator: