Konkurs dla uczniów

Konkurs dla uczniów

Jesteś uczniem szkoły średniej?

Edukacja ekologiczna nie jest Ci obojętna, a swoim zaangażowaniem i troską o środowisko zarażasz swoich rówieśników?

Weź udział w konkursie EKO-ART! Obejrzyj film i dowiedz się więcej. O szczegółach konkursu możesz także przeczytać poniżej.

Zapraszamy!

KONKURS EKO-ART

Jesteś kreatywny i masz dobre pomysły? Temat ochrony środowiska nie jest Ci obojętny? Chcesz by Twoje pomysły dotarły do milionów odbiorców?

 

Stwórz plakat, który w oryginalny sposób zasygnalizuje ekologiczny problem, z jakim zmaga się współczesny świat, lub zaproponuje jego rozwiązanie.

 

Przygotuj projekt graficzny o tematyce ekologicznej, w formie plakatu. Możesz go wykonać za pomocą graficznych programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi. W celu zgłoszenia do konkursu należy przesłać plik w formie JPG lub PDF, w rozmiarze nie większym niż 20 MB. Dlatego prace wykonane metodami tradycyjnymi należy wcześniej utrwalić w formie cyfrowej (skan lub fotografia), a ich oryginały zachować do czasu zakończenia konkursu.

Jury przy wyborze najlepszych prac weźmie pod uwagę ich: innowacyjność, kreatywność, potencjał oddziaływania na odbiorców, potencjał eksploatacji w mediach, oryginalność, estetyka oraz styl wykonania pracy konkursowej.

 

Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 projekty.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od 20.01.2021 r. do 20.06.2021 r.

NAGRODY
Zwycięskie prace zostaną wypromowane w Internecie oraz w przestrzeni publicznej największych polskich miast, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne:

1 Miejsce – 5 000 zł

2 Miejsce – 3 000 zł

3 Miejsce – 2 000 zł

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu zostało zakończone.
Wyniki zostają opublikowane w dniu 31.07.2021 r.

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY