4 proste kroki jak wziąć udział w konkursie:

Zapoznaj się z harmonogramem konkursu oraz wytycznymi do każdego etapu (czytaj o programie).

Jeśli Twoja praca jest już gotowa, zapoznaj się z poniższym formularzem.

Wypełnij formularz i prześlij gotową pracę.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości przejdź do zakładki FAQ lub skontaktuj się z nami.

Trwa wgrywanie pliku... 0%

Formularz zgłoszeniowy:

Termin nadsyłania prac minął. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Wyniki etapów:

Wyniki IV etapu konkursu

Rowery miejskie otrzymują:

  1. Emilia Dul
  2. Hanna Podgórska
  3. Lena Sowa

Karty prezentowe do salonów Empik otrzymują:

  1. Adam Gortat
  2. Aleksander Kołodziej
  3. Aleksandra Kazimierska
  4. Aleksandra Przygodzka
  5. Aleksandra Szymczak
  6. Eliza Wójcik
  7. Filip Jesiołowski
  8. Julia Zumkowska
  9. Justyna Zwardoń
  10. Kacper Pisz
  11. Lena Pastuszka
  12. Marcela Król
  13. Marcin Wiechuła
  14. Marta Biała
  15. Marta Kwolek
  16. Martyna Jamrozik
  17. Michał Sieczka
  18. Natalia Łakomy
  19. Oliwia Ligocka
  20. Oliwia Szmigiel
  21. Otylia Dirska
  22. Patrycja Izdebska
  23. Robert Skiba
  24. Weronika Szumska
  25. Wiktoria Bierówka

Wyniki III etapu konkursu

Rowery miejskie otrzymują:

  1. Kinga Marta Dziurdzińska
  2. Wiktoria Szymańska
  3. Mateusz Sieczka

Karty prezentowe do salonów Empik otrzymują:

  1. Agata Sołtowska
  2. Aleksandra Oliwia Owczarek
  3. Bartosz Brańka
  4. Bartosz Jasik
  5. Daria Bartczak
  6. Dawid Nowinowski
  7. Donata Dymanus
  8. Izabela Kosteczko
  9. Izabela Zalewska
  10. Jakub Sikora
  11. Jan Świątek
  12. Kinga Galas
  13. Krystian Bała
  14. Magdalena Ziółkowska
  15. Marta Czajkowska
  16. Martyna Pawłowska
  17. Łukasz Durka
  18. Nikodem Jaś
  19. Oliwia Czubak
  20. Oliwia Kędzierska
  21. Oliwia Ćwiek
  22. Piotr Kotlarczyk
  23. Weronika Antolak
  24. Wiktoria Magiera
  25. Wiktoria Żabicka

Wyniki II etapu konkursu

Rowery miejskie otrzymują:

  1. Julia Masłowska
  2. Klaudia Burzyńska
  3. Amelia Kopczacka

Karty prezentowe do salonów Empik otrzymują:

  1. Maja Komsta
  2. Kamila Pajda
  3. Liliana Wycichowska
  4. Karolina Kwiatkowska
  5. Natalia Tochwin
  6. Aleksandra Smolińska
  7. Julia Olejarz
  8. Kalina Kopczacka
  9. Emilia Domin
  10. Aurelia Korba
  11. Aleksandra Bania
  12. Wojciech Dziki
  13. Zuzanna Dąbrowska
  14. Kornelia Krysiak
  15. Katarzyna Mach
  16. Elwira Węklar
  17. Martyna Maślak
  18. Wiktoria Szymańska
  19. Stanisław Wołkow
  20. Gabriela Pietrusiak
  21. Natalia Byczyk
  22. Zuzanna Breza
  23. Brunon Węklar
  24. Daria Bartczak
  25. Natalia Gregorczyk

Wyniki I etapu konkursu

Rowery miejskie otrzymują:

  1. Bartosz Norek
  2. Anna Śnieg
  3. Lena Dogiel

Karty prezentowe do salonów Empik otrzymują:

  1. Aleksandra Bania
  2. Amelia Gibka
  3. Alicja Niedźwiecka
  4. Amelia Kopczacka
  5. Anna Ohirko
  6. Dominika Kucińska
  7. Eryk Wojtkowski
  8. Hanna Roszak
  9. Kalina Kopczacka
  10. Karolina Kurzawa
  11. Kinga Panek
  12. Marcelina Jędras
  13. Marcin Wiechuła
  14. Maria Kostrzewa
  15. Maria Paduch
  16. Marta Kwolek
  17. Martyna Maslak
  18. Michał Sieczka
  19. Natalia Marczyk
  20. Norbert Świątkowski
  21. Patrycja Siwiak
  22. Patrycja Dziębor
  23. Wanda Sadłoń
  24. Weronika Chrzęstek
  25. Wiktoria Szymańska

Patronat honorowy:

Patronat:

Patronat medialny:

Organizator:

SITEMAP